close
loading

facebook twiter youtube

 

Dlaczego „Homeself” w nazwie naszej firmy?

Bo my nie stawiamy budynków, my budujemy domy z duszą.  

Funkcjonalność, ciekawe aranżacje, optymalnie wykorzystana przestrzeń, sprawią, byś poczuł, że w swoim domu jest Twoje miejsce na ziemi.

 

Trochę historii

Lata doświadczeń w branży budowlanej skłoniły nas do założenia rodzinnej firmy deweloperskiej. Do tej pory realizowaliśmy projekty budowlane oddzielnie. Rozpoczynaliśmy od budowania domów dla swoich rodzin, dla naszych rodziców, później znajomych i …. wtedy zrozumieliśmy, jak wielką radość nam to sprawia i ile satysfakcji daje współpraca z ludźmi, którzy są z naszej pracy zadowoleni.

Dlaczego MY?

Budowaliśmy swoje domy w tym samym czasie. Mieliśmy skrajnie różne pomysły na nasze wymarzone domy. Ich realizacje były w zupełnie różnych miejscach. Jeden z nas postawił na nowoczesność i komfort życia w dużym mieście, a drugi z nas postawił na tradycyjny dom w otoczeniu ciszy, spokoju z dala od zgiełku. Jednak zawsze stawialiśmy na jakość, solidność i funkcjonalność. Dlatego odpowiedź na pytanie dlaczego MY jest jasna -  łączymy tradycję i nowoczesność, co pozwala nam spełnić oczekiwania starszego i młodszego pokolenia, a przede wszystkim zawsze stawiamy na sprawdzonych fachowców. Bo dewizą naszej firmy nie jest oszczędzać na materiałach, ale oszczędzać zmartwień naszym klientom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  youtube mail

FINANSOWANIE:

Doradca ds. kredytów

Agnieszka Wójcicka

tel: 501 502 002

agnieszka.wojcicka@effp.pl

 

DANE FIRMY:

Homeself Sp. z o.o.

adres

Adres:

ul. Nizinna 41, 05-850 Ołtarzew

telefon

telefon:

532 55 41 58

692 86 84 82

mail

e-mail:

poczta.hsd@gmail.com